Hiszpania

 

Hiszpania zachwyca pięknem i różnorodnością krajobrazu jak i historią. Według danych Światowej Organizacji Turystyki, Hiszpania jest drugim krajem świata pod względem liczby przyjmowanych turystów zagranicznych (prawie 70 mln osób). Siatka połączeń lotniczych z polskich lotnisk (w tym z Wrocławia) jest coraz bogatsza i obecnie urlop w Hiszpanii z wylotem z Wrocławia możemy spędzić na Majorce, Wyspach Kanaryjskich czy też na wybrzeżu tj. Costa de la LuzCosta del SolCosta Brava czy Costa Blanca. Wakacje w Hiszpanii z wylotem z Wrocławia to także świetna okazja na zwiedzenie interesujących hiszpańskich miast np. Barcelony, Malagi, Walencji czy Palmy.

Największymi atutami hiszpańskiej turystyki jest słońce i plaża. Hotele znajdują się kilka kroków od plaż, co dla wypoczywających turystów stanowi główną zaletę hiszpańskiego wybrzeża. Plusem jest także krótki lot z Wrocławia na wakacje w Hiszpanii (kontynent i Baleary – ok. 2,5 godziny).

Zapraszamy do kontaktu (telefonicznego, mailowego, wizyty w naszym biurze). Polecamy urlop w Hiszpanii z wylotem z Wrocławia.

Szczegółowe opisy poszczególnych, wysp i regionów znajdziecie Państwo w przewodniku na naszej stronie głównej.

Ze względu na pewne uwarunkowania techniczne jak i postanowienia umowne niektórych touroperatorów, nie wszystkie możliwe oferty są dostępne na stronie www. Zachęcamy zatem do kontaktu z naszym biurem.