Grecja

 

Grecja to obecnie niekwestionowany lider lotniczych wakacji Polaków. Dzięki rozbudowanej siatce połączeń lotniczych z Wrocławia, urlop w Grecji możemy zaplanować zarówno na bardzo popularnych wyspach tj. Kreta, Rodos, Korfu, Zakynthos, Kos jak i na tych bardziej dziewiczych np. na Kefalonii. Urlop w Grecji z wylotem z Wrocławia spędzimy także na Rivierze Olimpijskiej, Chalkidiki. 

Jak pisze w swoim katalogu jeden z touroperatorów, Grecji trudno się oprzeć gdyż przyciąga niczym grawitacja, piękną przyrodą, krajobrazem, historią, kuchnią, ludźmi i ich stylem życia. Wakacje w Grecji to świetny pomysł zarówno dla singli, par jak i rodzin z dziećmi. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie aby wspomnieć tylko słoneczną plażę, przepyszną kuchnię, fascynującą historię, atmosferę biesiady, bardzo bogatą infrastrukturę hotelową.

Zapraszamy do kontaktu (telefonicznego, mailowego, wizyty w naszym biurze). Polecamy urlop w Grecji z wylotem z Wrocławia.

Szczegółowe opisy poszczególnych, wysp i regionów znajdziecie Państwo w przewodniku na naszej stronie głównej. 

Ze względu na pewne uwarunkowania techniczne jak i postanowienia umowne niektórych touroperatorów, nie wszystkie możliwe oferty są dostępne na stronie www. Zachęcamy zatem do kontaktu z naszym biurem.