Egzotyka

 

Egzotyka. Dzięki codziennym lotom Lufthansy z Wrocławia do Frankfurtu nad Menem i do Monachium duża część egzotycznych połączeń możliwa jest wylotem z Wrocławia. Egzotyczne kierunki możliwe z Wrocławia to: Dominikana, Brazylia, Jamajka, Kenia, Kostaryka, Kuba, Malediwy, Małe Antyle (Antigua, Barbados, Grenada, Trynidad i Tobago, Saint Lucia), Meksyk, Seszele, Tanzania/Zanzibar.

Pierwszą część lotu pokonamy linią Lufthansa do Frankfurtu nad Menem (lub do Monachium), następną już na miejsce, linią Condor należącą do koncernu Thomas Cook (właściciela biura Neckermann Podróże). Dzięki takiemu połączeniu możliwe są prawie dowolne terminy wylotu (na większość destynacji latamy 5-7 razy w tygodniu) i dowolne długości pobytu np. 7, 11, 15, 17 czy np. 23 dni. Bagaż odprawiamy jedynie na wrocławskim lotnisku, po pierwszej części lotu przechodzimy do drugiego samolotu drogą tranzytową dla pasażerów kontynuujących podróż. Posiadamy także oferty z bezpośrednim przelotem najczęściej z Warszawy ale i z Katowic i Poznania.

Zapraszamy do kontaktu (telefonicznego, mailowego, wizyty w naszym biurze). Polecamy egzotyczne kierunki z wylotem z Wrocławia.

Szczegółowe opisy poszczególnych destynacji znajdziecie Państwo w przewodniku na naszej stronie głównej.

Ze względu na pewne uwarunkowania techniczne jak i postanowienia umowne niektórych touroperatorów, nie wszystkie możliwe oferty są dostępne na stronie www. Zachęcamy zatem do kontaktu z naszym biurem.