O nas

Biuro Podróży przy ul. Legnickiej 55F rozpoczęło działalność w 2010 roku. Do końca października 2017 roku funkcjonowaliśmy pod marką Neckermann, od 1 listopada 2017 jesteśmy salonem firmowym TUI. 

Niezmienne od momentu rozpoczęcia działalności dokładamy wszelkich starań aby zapewnić naszym klientom w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek. 

Oferta: 

W ofercie biura kilkadziesiąt tysięcy apartamentów, hoteli na całym świecie. Wiele z nich dostępnych jest z wylotem z wrocławskiego lotniska. W sezonie letnim dominuje region basenu Morza Śródziemnego przy czym najbogatsza oferta dotyczy Grecji, Hiszpanii, Turcji, Bułgarii, Egiptu, Tunezji, Włoch i Chorwacji. W ofercie zimowej najpopularniejsze kierunki to Wyspy Kanaryjskie, Egipt, egzotyka  jak i propozycje wypoczynku z dojazdem własnym, obejmujące alpejskie regiony narciarskie jak i te nieco bliższe tj. Czechy i Słowację. 

Klienci biura podróży mają możliwość skorzystania z wyjazdów z wylotem z Polski, jak i z niemieckich lotnisk. 

W ofercie TUI Wrocław Legnicka także bilety lotnicze i ubezpieczenia.

Lokalizacja:

TUI Wrocław Legnicka mieści się w centralnym, łatwo dostępnym punkcie miasta (lokal z atmosferą wolną od pośpiechu  i zgiełku obecnego w centrach handlowych).

Dla wygody klientów pod biurem zostały wydzielone miejsca parkingowe (wjazd przez szlaban od ulicy Legnickiej).

 

Serdecznie zapraszamy.