O nas

 

Biuro Podróży przy ul. Legnickej 55F działa nieprzerwanie od 2010 roku. Do końca października 2017 roku funkcjonowaliśmy pod marką Neckermann, od 1 listopada 2017 jesteśmy salonem firmowym TUI. Zmiana marki ma na celu jeszcze lepsze dopasowanie się do potrzeb naszych dotychczasowych klientów (jak i nowych, na których liczymy) zarówno pod względem oferty hotelowej jak i kierunków dostępnych z wrocławskiego lotniska. Niezmienne od momentu rozpoczęcia działalności dokładamy wszelkich starań aby zapewnić naszym klientom w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek.

Lokalizacja: 
Komfortowy lokal, z atmosferą wolną od pośpiechu i zgiełku obecnych w centrach handlowych, usytuowany w centralnym, łatwo dostępnym punkcie miasta. Dla wygody klientów pod biurem zostały wydzielone miejsca parkingowe (wjazd przez szlaban od ulicy Legnickiej).

Oferta: 
W ofercie posiadamy kilkadziesiąt tysięcy apartamentów, hoteli na całym świecie. Wiele z nich dostępnych jest z wylotem z wrocławskiego lotniska. W sezonie letnim dominuje region basenu Morza Śródziemnego przy czym najbogatsza oferta dotyczy Grecji, Hiszpanii, Turcji, Bułgarii, Włoch i Chorwacji. W ofercie zimowej najpopularniejsze kierunki to Wyspy Kanaryjskie, Egipt, egzotyka  jak i propozycje wypoczynku z dojazdem własnym obejmujące alpejskie regiony narciarskie jak i te nieco bliższe tj. Czechy i Słowację. Klienci biura mają możliwość skorzystania z wyjazdów z wylotem z Polski, jak i z niemieckich lotnisk. 

W ofercie posiadamy także bilety lotnicze i ubezpieczenia.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.