Meksyk

 

 

Meksyk to nie tylko bielusieńkie plaże muskane nefrytowymi wodami zachęcającymi do wielogodzinnego wypoczynku i uprawiania najróżniejszych sportów wodnych ale i piękne krajobrazy na które składają się pustynie z ogromnymi kaktusami, zielone tropikalne lasy czy wspaniałe podziemne jeziora (cenoty). Meksyk to także miejsce gdzie występują unikalne rafy koralowe przyciągające pasjonatów nurkowania z całego świata. Meksyk jest krajem z bardzo bogatą historią, żeby wspomnieć jedynie Majów, Azteków, czy wyprawy hiszpańskich konkwistadorów. Baza hotelowa Meksyku (szczególnie na płw. Jukatan) należy do najlepszych na świecie.

Na wakacje do Meksyku możemy wylecieć z Wrocławia. Pierwszą część lotu pokonamy linią Lufthansa do Frankfurtu nad Menem (lub do Monachium), następną już na miejsce, linią Condor należącą do koncernu Thomas Cook (właściciela biura Neckermann Podróże). Dzięki takiemu połączeniu możliwe są dowolne terminy wylotu (latamy codziennie) i dowolne długości pobytu np. 7, 11, 15, 17 czy np. 23 dni. Bagaż odprawiamy jedynie na wrocławskim lotnisku, po pierwszej części lotu przechodzimy do drugiego samolotu drogą tranzytową dla pasażerów kontynuujących podróż. Posiadamy także oferty z bezpośrednim przelotem do Meksyku z Warszawy.

Zapraszamy do kontaktu (telefonicznego, mailowego, wizyty w naszym biurze). Polecamy urlop w Meksyku z wylotem z Wrocławia.

Szczegółowe opisy poszczególnych, wysp i regionów znajdziecie Państwo w przewodniku na naszej stronie głównej.

Ze względu na pewne uwarunkowania techniczne jak i postanowienia umowne niektórych touroperatorów, nie wszystkie możliwe oferty są dostępne na stronie www. Zachęcamy zatem do kontaktu z naszym biurem.