Kuba

 

Kuba to największa z wysp karaibskich, nazywana Perłą Antyli. Dzięki pięknym plażom, lazurowemu morzu, uroczym zatokom, dziewiczym wyspom koralowym i wysokiej klasy hotelom stanowi obiekt pożądania turystów z całego świata. Kuba to oczywiście nie tylko piękne plaże, na których słońce świeci przez 12 godzin ale i bardzo bogata historia (z gangsterami w tle) z wartymi zobaczenia miastami tj. Havana, Trinidad, Santiago de Cuba.

Kuba zaczęła się zmieniać, trzeba się spieszyć aby zobaczyć ją taką, jaką była przez ostatnie 50 lat.

Na wakacje na Kubę możemy wylecieć z Wrocławia. Pierwszą część lotu pokonamy linią Lufthansa do Frankfurtu nad Menem (lub do Monachium), następną już na miejsce, linią Condor należącą do koncernu Thomas Cook (właściciela biura Neckermann Podróże). Dzięki takiemu połączeniu możliwe są prawie dowolne terminy wylotu (latamy 5 razy w tygodniu) i dowolne długości pobytu np. 7, 11, 15, 17 czy np. 23 dni. Bagaż odprawiamy jedynie na wrocławskim lotnisku, po pierwszej części lotu przechodzimy do drugiego samolotu drogą tranzytową dla pasażerów kontynuujących podróż. Posiadamy także oferty z bezpośrednim przelotem na Kubę z Warszawy.

Zapraszamy do kontaktu (telefonicznego, mailowego, wizyty w naszym biurze). Polecamy urlop na Kubie z wylotem z Wrocławia.

Szczegółowe opisy poszczególnych, wysp i regionów znajdziecie Państwo w przewodniku na naszej stronie głównej.

Ze względu na pewne uwarunkowania techniczne jak i postanowienia umowne niektórych touroperatorów, nie wszystkie możliwe oferty są dostępne na stronie www. Zachęcamy zatem do kontaktu z naszym biurem.