Dominikana

 

Dominikana. Wiecznie trwające lato, białe piaszczyste plaże, turkusowy ocean, nieskazitelnie błękitne niebo i wysokiej klasy hotele tworzą prawdziwy raj na ziemi (wymarzone miejsce całorocznego wypoczynku). Głównymi atrakcjami Dominikany (poza pogodą, plażą, hotelami) są: miasto Santo Domingo, góra Pico Isabel de Torres, plantacje kakaowca, Zatoka Samana odwiedzana (pomiędzy styczniem a marcem) przez tysiące humbaków, zatopione wraki statków.

Na wakacje na Dominikanę możemy wylecieć z Wrocławia. Pierwszą część lotu pokonamy linią Lufthansa do Frankfurtu nad Menem (lub do Monachium), następną już na miejsce, linią Condor należącą do koncernu Thomas Cook (właściciela biura Neckermann Podróże). Dzięki takiemu połączeniu możliwe są prawie dowolne terminy wylotu (latamy 6 razy w tygodniu) i dowolne długości pobytu np. 7, 11, 15, 17 czy np. 23 dni. Bagaż odprawiamy jedynie na wrocławskim lotnisku, po pierwszej części lotu przechodzimy do drugiego samolotu drogą tranzytową dla pasażerów kontynuujących podróż. Posiadamy także oferty z bezpośrednim przelotem na Dominikanę z Warszawy, Katowic i z Poznania.  

Zapraszamy do kontaktu (telefonicznego, mailowego, wizyty w naszym biurze). Polecamy urlop na Dominikanie z wylotem z Wrocławia.

 Szczegółowe opisy poszczególnych, wysp i regionów znajdziecie Państwo w przewodniku na naszej stronie głównej.

Ze względu na pewne uwarunkowania techniczne jak i postanowienia umowne niektórych touroperatorów, nie wszystkie możliwe oferty są dostępne na stronie www. Zachęcamy zatem do kontaktu z naszym biurem.